| Leo7 a întrebat:

Salut, astazi m-am lovit la mana stanga, la sport.

Am cazut pe ea, iar acum pot sa o indoi pana sus si sa o indrept pana jos doar nu pot sa o rotesc. Cand incerc sa indoi palma simt ca ma tine ceva mai sus si ma doare. Aveti vreo idee?

Doar raspunsuri de la persoane care stiu despre ce e vorba, nu sa-mi spuna ca nu e rupta, stiu daca e rupta sau nu. Doar un raspuns despre ce poate fi si daca trebuie pusa in ghips!

FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ionutss a răspuns:

Trebuie sa vezi un medic. Poate doar ai intors o si te va mai durea cateva zile dar tot asa bine poate fi sarita de la loc.