| anonim_4396 a întrebat:

Ce vitamine trebuie sa iau si cat timp, ca sa ma dezvolt,sa cresc, am 18 ani, 54 kg, si 1.68 inaltime, mai sunt sanse de crestere de dezvoltare de crestere in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Uni oameni se dezvolta putin, depinde de parinti alti mai mult.

| iulianiulian17 a răspuns:

Astept raspunsuri, dau funda

| iulianiulian17 a răspuns:

Dar daca iau Centrum pentru barbati un an sau Vitamax?