| Michelleolivia032 a întrebat:

Cei care ați practicat înotul sau încă îl practicați câți centimetri v-ați înălțat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

20 cm.
Început la vârsta de 10 ani
Terminat la vârsta de 9 ani

| Donsavas a răspuns:

Hormonul de creștere te înălța, Nu sportul. Sportul poate stimula eliberarea lui da nu este singurul factor care influențează deci nu poti fi sigur de rezultate doar cu sport. Cei mai mulți oameni se înalță fără prea mult efort.

| theforceofgood a răspuns:

Vreo 8 metri, acum am 9, 8 metri, până la anul fac 10 metri laughing))

| Mohican a răspuns:

Salut,

Am practicat inot si iti pot spune ca nu prea a avut foarte mare efect asupra mea. In concluzie depinde de la persoana la persoana si de durata practicarii sportului.

Daca te tii de el te poti inalta cu destul de mut, avand in vedere ca eu am fost decat vreo 6 luni dupa care am renuntat.

Bafta!