| LissLiss a întrebat:

Credeti ca inotul va ajuta la cresterea in inaltime a unui baiat de 19 ani? De ce? Ati practicat? Cat v-ati inaltat si la ce varsta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si nici nu cred ca ajuta la crestere(pana la 40 de ani crezi ca cresti?)dar din cate stiu inotu iti formeaza un spate calumea.
am 1. 80si ceva. de la 15 pana la vreo 18 cam asa