| mascovescu a întrebat:

Cele mai tari suplimente. Preturi imbatabile la Cod DUS696 pe www.iherb.com

Pe www.iherb.com cu Referral code: DUS696 pentru 5$ reducere la prima comanda si transport cu avionul gratuit din SUA pentru comenzi peste 40$ (colete sub 1, 3Kg) pentru vitamine, suplimente sportive si pentru slabire, extracte din plante, cosmetice (plus unturi si uleiuri vegetale - cacao, shea, jojoba, avocado, cocos, uleiuri esentiale) marca Now Foods, Twinlab, Dr? s Best, Nature? s Way, Source Naturals, Avalon Organics, etc. la preturi cu discount, imbatabile pentru Romania (la jumatate - fara TVA si taxe vamale - pe colet nu este trecuta suma).

Referral code: DUS696
Dupa selectarea produselor, in partea inferioara a cosului de produse introduceti Referral code si apasati butonul Update. Sub cosul de produse, la tara de destinatie, selectati Romania, apasati butonul Calculate si alegeti ca modalitate de livrare International Airmail.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna! Sunt suplimente CERTIFICATE BIO, ceea ce promovezi tu aici?

| bavl a răspuns:

Am comandat de la ei cand eram plecat in Coreea, chiar au preturi mici.
In Romania comand direct de pe http://proteinoutlet.ro