| syjey a întrebat:

Chiar credeti ca americanii au fost pe luna?
Daca da atunci de ce se spune ca Neil Armstrong este primul om care a pasit pe luna? Nu era cumva cameramanul care l-a filmat?
De ce se flutura steagul americii, cand stim cu totii ca pe luna nu exista atmosfera, deci implicit vant(in 1930 nu se stia inca)
Scuze, am gresit categoriabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Stiu ca nu e frumos dar iti raspund printr-o intrebare. Daca atunci au fost pe Luna, de atunci de ce nu au mai fost? Acum, cand tehnologia a evoluat atat de mult...Atunci nu aveau nimic din ce este astazi si cu toate astea nu s-a mai ajuns pe Luna.

| mOcoOvu a răspuns:

EXACT asta a spus si profa noastra laughing Ok. Pai. Parerea mea este ca da pentru ca n-am fost pe Luna ca sa vad si simt asta.