| anonimatul125 a întrebat:

Chiar este adevat ca daca mananci fructe giji poti slabi 20kg intr-o luna? Care este meniul acestei diete cu fructe goji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu este adevarat, este cum ai spune daca mananci supa de rosii slabesti, normal ca slabesti dar nu sanatos

| matrix100 a răspuns:

Vise tata visewinking

| KilluaZoldyck a răspuns:

Daca nu faci si miscare degeaba mananci aceste fructe

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

E imposibil sa slabesti atat de mult, intr-un timp atat de scurt, fructelor goji li se spune ca sunt fructe minune, dar ce zici tu acolo a depasit capacitatea multor fructe.Ai rabdare,fa sport, dieta, ceaiuri de goji(din frunze), mananca mai sanator, etc

| ValyComan a răspuns:

Nu cred că e posibil aşa ceva. Şi chiar dacă să zicem că ai slăbi 20 kg într-o lună, deşi e cea mai mare tâmpenie pe care am auzit-o, nu ar fi o slăbire sănătoasă, te-ai îmbolnăvi.

| YoannaYoanne22 a răspuns:

Doamne,terminati cu asta.Nu exista nici pastille, nici bauturi nici fructe minune care sa va faca sa slabiti.
Poti sa slabesti doar prin alimentatie sanatoasa si sport.
Fructele goji sunt foarte sanatoase si nu au multe calorii deci nu ingrasa.Dar nu ai cum sa slabesti 20 kg intr-o luna.