| lOrReNnA a întrebat:

Cind esti insarcinata, poti avea mistruatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

Menstruatie peste sarcina? Nu se poate zice menstruatie. 30% din femei au as putea zice sangerari vaginale cam in primul trimestru de sarcina.dar gasesti asta pe net. Nu e menstruatie de fapt, dar acele sangerari sunt foare asemanatoare cu aceasta. femeile devin confuze happy oricum nu e acelasi lucruwinking am o prietena care a avut in primele 2 3 luni de sarcina acea sarcinatongue

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Sigur ca da.Te poti trezi ca esti de fapt gravida, la 4 luni cand misca prima oara, tu avind menstra in tot acest timp.
"menstruatia" poate aparea si la unele femei, insarcinate, fiind o dereglare hormonala, dar acest lucru trebuie dezbatut mai pe larg.happy

| rousz a răspuns:

Hey! depinde dupa organismul fiecareia, unora le vine, altora nu!

| Sid23 a răspuns:

Atunci cand ramai insarcinata, timp de 9 luni (cat dureaza o sarcina normala) menstruatia dispare.happy

| MooF2010 a răspuns:

Nu

| Thesunraza a răspuns:

Mistruatie in niciun caz laughing