| Alin1996Ali a întrebat:

Cine a luat "Roaccutane"? Vreau sa-i cer niste sfaturi, (Pentru ca urmeaza sa iau si eu peste o saptamana si vreau sa stiu daca pot face sport si sa mai beau cate o bere cateodata si multe alte chestii) help me.dau funda laughing big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un tratament urmat corect, exclude alcoolul/cafeaua si dulciurile in exces, asta daca vrei sa ai rezultate bune.
O zi bunahappy

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti face sport, stai linistit. Iese din discutie insa o bere sau chiar o gurita minuscula de bere in timpul tratamentului. Nu vei putea consuma nici cea mai mica cantitate de alcool, va trebui sa eviti si bomboanele cu lichior

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.anm.ro/_/_PRO/PRO_7449_20.12.06.pdf?anmPage=1353&ID=27043

Toate cele bune.