| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate explica ce am? Am momente aproape zilnice sa ma trazesc speriata in timpul somnului, inima imi bate enorm de tare si simt cum nu mai am putere in picioare si parca tremur dupa care imi e greu sa imi reiau somnul da ma rog. Cine imi explica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mai bine mergi și vorbește cu un doctor/farmacist.un specialist.
Asta se poate întâmpla și din cauza lucrurilor la care te gândești înainte să adormi sau la ce ți se întâmplă peste zi..multe cauze ar putea fi.
Noi nu cred că suntem în măsură să știm ce ai, noi decât putem presupune, deci alegerea este a ta.
O seară plăcută!

2 răspunsuri:
| spidy a răspuns:

Incearca sa adormi devreme....sau sa bei inainte un ceai cald sau lapte...

| cristi123546 a răspuns:

Vrei sex