| anonim_4396 a întrebat:

Imi cad genele foarte rausad. Ce tratamente as putea sa folosesc impotriva caderii lorsad? puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Tamponeaza-te direct pe gene in fiecare seara cu ulei de ricin timp de 2 saptamani. Rezultatele el vei vedea singura.

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

In primul rand renunta un timp la machiaj sau foloseste mai putin. In al doilea rand, ricinul e o solutie buna. Poate depinde si de folosirea unor medicamente, sau alte substante, gen droguri sau stiu eu ce?

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Poi iti cad din cauza la rimel daca folosesti foarte mult. Asta se intampla cand te demachezi, incearca sa renunti o perioada la rimel si nu o sa mai cadasad.

| Pufulete456 a răspuns:

Lasale sa mai respire! Nu le mai da u rimel o perioada de 2-3 saptamani ca sa se poata regenera ..Pa-pa:*