| lauralolly a întrebat:

Cine stie ceva antidepresive care se pot cumpara fara reteta? dau funda! la cel mai bun... si daca s-ar putea sa fie cel mai tare pe care il stiti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Complexul de vitamina B este bun pentru asa ceva

| doctorandus a răspuns:

Daca ai depresie, du-te la medic.

| lauralolly explică (pentru doctorandus):

Daca vroiam sa ma duc la medic nu mai puneam intrebarea aicea

| doctorandus a răspuns (pentru lauralolly):

Medicul poate face diferenta intre a ajunge pe nasalie la 20 de ani sau la 70 de ani. Depresia e o boala, se trateaza!