| KingSize a întrebat:

Exista ceva solutii pentru a te ingrasa rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Manaca de la fast-food, multe dulciuri, bauturi acidulate.
FI LENES.

| KingSize explică (pentru GabiiHaș):

Hm, asta suna cel mai binewinking

| danielaxyz a răspuns:

Cate 2 capsule de spirulina dupa fiecare masa(chiar daca mananci de mai multe ori pe zi), eu iau spirulina de aproape un an, si m-am ingrasat considerabil

| berelahalba a răspuns:

Manancalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti maresti masa musculara.
Mananci mult si des cu multe gustari cum ar fi ( alune, seminte, pufuleti, prajituri ). Si iti calculezi kaloriile ca sa te asiguri ca depasesti 2000.

| Buburuza2222 a răspuns:

Pai poti sa mananci mai mult sau mai multe dulciuri si mai ales seara...sa sti ca si somnul ingrasa!

| b1zzar a răspuns:

Hmm, rapid fiind..intre cateva saptamani si o luna da
1. mancand fast food
2. tinand dieta cu foarte multi carbohidrati
3. sunt medicamente speciale pentru asa ceva