| alinutzamicutzaaa a întrebat:

Cine stie vreo metoda pentru a ramane insarcinata. incerc de 1 an jumate si nimic. am luat duphaston. mi-a fost recomandat. cine a mai luat asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| VladGH a răspuns:

Te duci la ginicolog si te consultezi si el iti va spune daca esti fertila.