| MarianPapuc98 a întrebat:

Cred ca sunt bolnav. nu stiu ce am. Nu pot sa ma trezesc dimineata odihnit. Ma culc la 10, la maxim 11 adorm si cand vreau sa ma scol la 7-8, dabia pot. si ma simt foarte obosit. Ce as putea face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Stres,suprasolicitare a ochilor a psihicului sau chiar probleme de sanatate.Mergi la medicul de familie si spune-i asta iar daca esti suspect de ceva te va trimite la un medic specialist

Răspuns utilizator avertizat
| missfatadelatara a răspuns:

Depinde și de cat de bine dormi.

| Vassii a răspuns:

Nu numai somnul contează, contează și ce mănânci

| MihaelaAnghel84 a răspuns:

Fă întuneric beznă în cameră pentru a stimula producerea de melatonina- hormonul care te ajuta sa ai un somn odihnitor.