| AnabyTinista a întrebat:

Cred ca trebuie sa port ochelari... Colegii de la scoala o sa rada de mine... Ce sa fac? Nu imi sta asa de bine! Dar ce sa fac?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Ciudat ca si eu caut raspunsuri in aceeasi intrebare. sad Cred ca nu avem ce face va trebui sa purtam, pana la urma vederea nostra e mai importanta decat parerile celor din jur happy.

| AnabyTinista explică (pentru CristinaSNC):

Ai dreptate...

| CristinaSNC a răspuns (pentru AnabyTinista):

Stai calma o sa imi iau si eu, deci nu o sa fi singura cu ochelari laughing.

3 răspunsuri:
| Zacase a răspuns:

Stai linistita, vor rade la inceput. De regula dupa ceva timp, ajunge sa-ti stea chiar mai bine cu decat fara. Am avut asemenea colegi...