| MaryyyyyyA a întrebat:

O sa rada colegii de mine daca port ochelari de vedere

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu o vor face deoarece purtarea unor ochelari de vedere nu este motiv de distractie sau de batjocorire. Ar pute sa o faca doar unii care dau dovada de imbecilitate infantila.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru tine trebuie sa fie importanta sanatatea ta si atat. Sa nu te intereseze ce zice lumea, ca nu iti dau ei sa mananci.

| KamaSutra a răspuns:

Ba nu o sa radawinking

| neutrino a răspuns:

Nu au de ce rade, nu esti nici prima si nici ultima fata cu ochelari. Trebuie insa sa stii ca fetele cu ochelari au in plus un anumit sarm.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred, iar dacă s-or găsi câțiva băieți (ei sunt mai poznași), care să facă haz, nu te întrista, încearcă să nu te arăți supărată, ci înfruntă-i cu indiferența ta. Zâmbește-le și fii mândră de tine.

| R0R0 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi asta? Ochelarii sunt foarte frumosi. Mie chiar îmi plac. As vrea sa port si eu, dar nu-mi sta bine. Nu va rade nimeni de tine. Nu-ti face griji.

| Alex5620 a răspuns:

Depinde de colegii tai si de ochelari.

| IDontCareee a răspuns:

Nu.Plus că nu trebuie să iei în seamă ce zic alții despre tine!
Trebuie să fii mândru că porți ochelari și să le dai în nas celor care râd!