| adolescenta2002 a întrebat:

Buna TPU am facut pana acum doua avorturi la o varsta frageda credeti ca mi-ar putea SCADE SANSELE SA MAI AM o sarcina pe viitor

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Strict teoretic in urma unei intreruperi la cerere a sarcinii care a fost corect si profesional efectuata, probabilitatea de a fi afectat procesul de procreere in viitor este exclusa in proportie de 97-98%. Multa sanatare!

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu, poți continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avort? n-ai ban de prezervativ? penibil

| Helenaisdrug a răspuns:

Nu, este perfect normal, dar ideal este sa il avortezi si pe urmatorul crede-ma... e ca la barbati, mereu urmatorul e mai bun, funda?