| Tonobil a întrebat:

Credeti in puterea afirmatiilor pozitive?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Considee ca gandirea negativa nu are sens si asa viața e scurta,stresul este rezultatul multor boli asa ca bucurate de prezent iar daca te ajută acele afirmații da le poti repeta pentru ca va ajuta subconștientul tau,dar este nevoie si de o alimentație sănătoasă, sport, meditație, yoga, lipsa stresului, vezi de multe seriale de comedie, socializare cu prietenii

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un sâmbure de adevăr exista și eficacitatea și puterea afirmatiilior pozitive precum și a gândirii pozitive și a legii atracției.Insa teoria e ușoară, practica e mai dificila și asta e valabil la noi toțilaughing

| gabicoo a răspuns:

Da!

| Dalmore a răspuns:

Doar dacă sunt însoțite de acțiuni. Dacă stai în fund și îți spui că ești slab sau miliardar, poți să aștepți mult și bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce logica are întrebarea asta laughing
Cine nu crede, nu crede. Eu cred în asta, chiar dacă uneori nu mai am nicio speranță

| Swae a răspuns:

Da

| Anonim53220 a răspuns:

Ce intrebari mor?

| shu7e a răspuns:

Sigur ca da. Hai sa repetam cu toti ca nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid, nu mai exista covid,

si gata s-a rezolvat.
Afirmatiile astea sunt 0 fara munca/ efortul necesar

| Tonobil explică (pentru shu7e):

Da,normal.Dar afirmatia corecta nu contine negatie..si nici nu te.ai legat de ce trebuiehee hee