| DaveMustaine a întrebat:

Ce credeti despre puterea privirii?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ea poate fi seducătoare sau răutăcioasă.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Pai are o putere, intr-adevar!

| Pinocchio a răspuns:

Cu o privire poti cuceri, cu o privire poti "omorâ" sau poti chiar hipnotiza.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Puterea privirii. Fiecare o poseda insa nu toti decid sa se foloseasca de ea. Eu cred ca aceasta putere are o anumita importanta pentru mine, mai ales, pentru ca sunt una dintre persoanele care isi construiesc o parte din parere in functie de privirea celor cu care interactioneaza.
Paralel cu chestia asta: cand eram mica si faceam ceva rau atunci cand eram afara sau aveam oaspeti si mama nu ma putea certa sau nu imi putea face morala ma privea intr-un anumit mod si eu stiam ca am incurcat-o.

| ellaells a răspuns:

Poate fii cel mai mare impact asupra unei persoane. Asa iti poti da seama cu adevarat de eawinking

| HoneyCocaineee a răspuns:

Este seducatoare. dupa parerea mea, o privire poate face in asa fel incat sa te indragostesti din prima smug

| DeFaq a răspuns:

Eu cred ca este magica, cand privesti persoana iubita nici nu mai sti unde esti, sti doar ca esti cu cel/a iubit/a.