| PuFFy_6962 a întrebat:

Credeti in Dumnezeu si-n in puterea lui de a vindeca pe cineva de a face bine?sadsad::straight face:

Răspuns Câştigător
| laurentiu a răspuns:

straight face
Dumnezeu e cel care a facut totul ce se vede si nu se vede si spui ca daca poate sa vindece?
unde va este credinta?
pentru necredinciosi nimic nu este posibil!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred in puterea medicilor, e incredibil cum acei oameni se lupta mereu cu moarteawinking

| bianca a răspuns:

Da

Dumnezeu poate face tot!
credinta si incredere trebuie sa ai!

| Parker a răspuns:

Ai incredere, spera si roaga-te.Asta e formula magica.

| Georgelxxel a răspuns:

Nu. Dar cei care cred au in general sanse mai bune de vindecare datorita sperantei si a gandirii pozitive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...nu trebuie sa iti pierzi nici o clipa speranta in Dumnezeu si in cei din jur doar atunci te vei putea bucura de puterea lui de a vindeca happy