| bettybetty a întrebat:

Cu ce creme as putea sa folosesc pentru vergeturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Eu folosesc crema restructuranta antivergeturi de la gerovital plant dupa fiecare baie. previne aparitia vergeturilor deoarece contine destule vitamine care face pielea mai elastica, dar nu exista crema minune care le fac sa dispara din pacate. Incerca sa bei si multa apa, minumul de 2 l, si consuma fructe si legume pentru a face pielea mai elsatica. O zi buna

| bettybetty explică:

Voiam sa zic, orice, de la exercitii pana la remedii naturiste, fara injectii

| Angel16ms a răspuns:

Cremele nu prea au efecte la vergeturi...mai bine ai face cateva sedinte la salon cu pulsatii luminoase(laser) si stii sigur ca ai scapat de ele nu ca in cazul cremelor care nu stii sigur daca functioneaza, daca sunt bune! happy