| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Cu ce ma pot epila in zona intima fara sa ma irit? Eu de obicei ma iau cu masina de ras iar dupa dau cu spuma de ras si dau cu lama.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iritatul este ceva normal pana la urma, insa iti recomand sa folosesti creme de hidratare a pielii, pentru ca nu exista ceva care sa nu irite la epilare

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"NiculaeClaudiuAndrei: Cu ce ma pot epila in zona intima...de obicei ma i-au cu"

Nicușor mamă, I-ATE (că așa vrei tu) tot cu lama că e sfântă