| Dutuletu a întrebat:

AM O INTREBAREEEE!

de fiecare data cand ma fac cu lama in zona intima ma irit foarte tare. ce sa fac sa evit chestia asta, ce sa folosesc dupa ras?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un after shave sau te razi cu masina de tuns asa te poti tunde si pe cap sa economisesti bani la frizer.

| catalinaicg a răspuns:

Foloseste lama o singura data si nu atunge pielea dupa ce te faci. Sau mai bine mergi la cosmetica si te faci cu cearawinking nu vei mai avea nici un mic cos in zona intima