| lorenmorgan a întrebat:

Cu o luna in urm am calcat pe o stecla si o bucatica mica din ea mi-a intrat in picior am fost la urgenta la traumatologie si medicul mi-a facut anestezie ma taiat mi-a prelucrat rana si mi-a spus ca nu a gasit nimic, am fost la pansamente aproape 2 saptamitni dar pina in ziua de azi ma doare simt ca am ceva inautru deseori cind calc pe ceva ma doare tare, rana s-a prins demult si are cam culorea rosie. ma tem sa nu fie o infectie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Bună Loren. Cred că e o doar o infecție nimic serios, în cel mai rău caz îti taie piciorul deci n-ai motive să te impacientezi big grin. x_x