| andreieftenie42 a întrebat:

Cum ajuta alimentatia la anxietate? darminte la o depresie? gen in loc de 2 ani te vindeci in 2 ani fara 2 luni cu o alimentatie buna sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Claudiu22200 a răspuns:

Nimic nu se vindeca repede trebuie sa treci prin niște perioade.
Alimentația sănătoasă și hidratarea te ajuta foarte mult îți dă o stare buna ai un vibe mai bun mai multă energie.
Alimentația nașpa nu ai chef de nimic.
Mănânci ceva cu zahar, simți o energie pentru 5-10, minute și pe orma întra, starea aia obositoare.

| Claudiu22200 a răspuns:

Alimentația, nu vindeca nimic.
Tu trebuie, sa vrei sa te schimbi.