| СЛивка a întrebat:

Cum as putea evita durerile de inima cu ajutorul unor preparate naturale si nu cu ajutorul pastilelor ...VA ROG MUULT. ajutati-ma... funda si vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Salixul este o aspirina vegetala ai mei folosesc e f bun.

| Bursache a răspuns:

O problema ca a ta am mai intalnit-o la cateva persoane carora le-am recomandat ARGI + http://forever-aloe-vera.eu/produs/1197 si Cardio Health http://forever-aloe-vera.eu/produs/146 pentru mai multe detalii poti lua legatura cu d-na Dr. Elena Popescu. Sunt produse 100% naturale.

| ēน a răspuns:

Pai iubeste mai multtbig grinlaughing)[scuze chiar nu stiu]