| BeTheBestAndFu*kTheRest a întrebat:

Cum as putea sa iau in greutate fara a ma "indopa" cu mancare?
Am 14 ani, sunt fata si mai putin de 40 de kg.
Nu mananc foarte mult pentru. ca nu pot.
Asa ca va rog sa-mi recomandati cateva metode ca sa pun cateva kilograme.
Mskiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mananca seara.

| 334499 a răspuns:

Pai pfff thinking atunci incearca cu bauturi carbogazoase si suplimente nutritive happy

| Диана a răspuns:

Buna.Si eu am aceeasi problema ca si tine.In functie de inaltimea, greutatea si varsta ta iti poti calcula numarul de calorii de care ai nevoie zilnic, aici... http://dieta.remediu.ro/diete/calculator_calorii

Sper ca te-am ajutat.Pa pa.

| Lawrence a răspuns:

Şi nu te bucuri? Nu multi pot sa aiba corpul tau. De ce vrei sa te ingraşi? Păi mânânca de la FastFood daca vrei sa te ingrasi.

| zuzu_7632 a răspuns:

Pai ai putea sa iei niste vitamine... te ahuta. dar nu lua prea multe sa nu te umfliwinking

| mimitza_7330 a răspuns:

Si eu vreau sa ma ingras putin si parca nu pot
totusi mananc destul de mult
asta nu ma ajuta pentru ca eu doar ma inalt
am inteles ca organismul meu e pur si simplu asa facut
cand o sa cresc mare am impresia ca o sa vreau sa slabesc si nu o sa pot
pai bine e sa ma multumesc cu corpul meu DEOCAMDATA pentru ca sunt in crestere