| king5151 a întrebat:

Cum as putea sa imi desfund nasul pe loc? Nu pot sa dorm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il sufli in batista.

| Mirel4412 a răspuns:

Un mix de apa cu sare sau sa pui perna peste perna si sa dormi cu capul pe ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încarcă să bei un ceai cât mai cald... Și să folosești un creion nazal de la farmacie. Nu am încercat, dar alții spun că funcționează. Sau să dormi cu gura deschisă în cel mai rău caz.
E foarte nașpa senzația asta de nas înfundat. Empatizez cu tine, dacă te ajută cu ceva.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suflându-ți mucozitățiile.

| TheStrategist a răspuns:

Suflă nasul

| LittlePoppy a răspuns:

Sufland si nu tragand nasul.

| catalinaaa31 a răspuns:

Încearcă să îți sufli nasul. iti poti cumpara de la farmacie un creion nazal, nu e foarte scump. Mai poti incerca cu o guma Airwaves ca sunt mai mentolate.