| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi desfund nasul; cand metoda cu suflatul in batista nu functioneaza!?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Dizolva sare de bucatarie in apa calduta si trage pe nas. E cam neplacut dar da rezultat imediat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mananca ceva cu hrean(rasol, sarmalute, hrean ras cu sfecla rosie coapta, peste fiert), miroase piper macinat, mananca ardei iute, da pe razatoare o bucatica de hrean, sunt mai multe remedii pentru desfundatul nasului cu efect imediat.

daniela
| daniela a răspuns:

Picaturi de nas sau apa de mare

| カルメン a răspuns:

Ai putea folosi un creion nazal sau picaturihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la doctorhappy