| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras la pulpe la picioare? Multumesc. V-am pupat:*:*

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

De ingrasat o anumita zona a corpului nu se poate. Singurul lucru posibil e sa iti maresti masa musculara in zona respectiva prin diferite exercitii. Ti-as putea da un exercitiu pe care il fac la karate si consta in mersul piticului pentru macar 5 minute pe zi; apoi infasoarati niste greutati in jurul gleznei (sunt si de cumparat ) si incearca sa te deplasezi sarind cu picioarele lipite. Succes!

| hamsterx a răspuns:

Nu cred ca se poate ca asta as vrea si eu crying totusi astept si eu raspunsuri sa vad ce cred ceilaltismug

| peanut a răspuns:

Genoflexiuni, fandari? -,-