| VIKZ a întrebat:

Ce sa mananc ca sa ma ingras ( ceva mai la indemana nu chestii fast-food )

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Tot ce tine de carbohidrati, paine,prajeli(nu in exces),cartofi,sucurile acidulate doar baloneaza nu ingrasa asta ca sa stii,zaharul pudra(dar si cel normal),cerealele,biscuitii,chipsurile, prajiturile, carnea de porc, gemurile si dulceturile, muraturile si otetul. Tot ce ti-am dat eu aici este pentru a te ingrasa sanatos, incearca si niste fitness ca sa pui si masa musculara pe tine. Dupa cum vezi nu te-am sfatuit sa te indopi cu mancare de fast-fooduri sau sa iei o cana de untura si sa o dai pe gat, te-am sfatuit constientizand ca nu iti va fi deloc bine daca vei consuma doar fast-food-uri chiar daca tu vrei sa te ingrasi. Deci bafta!

4 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Paine la greu si ce te ingrasa de obicei

| positivity a răspuns:

Sper să-ţi fie de folos acest site:
http://www.dietetik.ro/diete/diete-pentru-ingrasare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine si bere

| blooDyFox a răspuns:

Cioocolaata.