| bOom a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma ingras? Fiindca am urmat o dieta recomandata de medic pentru ca aveam probleme cu burta am slabit foarte mult. Ajutooor va rog! As dori mai ales sa ma ingras la fund.Va rog spuneti-mi ceva sanatos nu fast-food sau chestii de genul.si nici dulciuri. MINCARE SANATOASA

5 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa faci sport pentru tonifiere. ca presupun ca in loc de fund plin de grasime ai vrea sa ai fund ferm/muschi conturati :) http://www.topsanatate.ro/articol/dieta-de-ingrasare-20310-all-post.html

| alexaaa a răspuns:

Buna! pai pentru a te ingrasa trebuie sa mananci mai mult ca de obicei.nu trebuie neaparat sa mananci fastfood sau numai dulciuri pentru ca nu fac decat rau organismului, deci nu ajuta. poti manca la ore tarzii, dulciuri(dar nu exagera)si multe alte alimente.cand te ingrasi te ingrasi si la fund, si la abdomen, si la maini.deci pentru a avea un fund mai maricel si ferm in acelasi timp... te sfatuiesc sa faci niste exerciti speciale pentru a avea un fund ferm!:*

| Demoiselle a răspuns:

Gooooodddd! Ramai asa!
Dar daca insisti iti dau eu din fundul meu in schimbul dietei pentru problemele cu burta!

| bOom explică:

ghbhty

| SteauaROsie a răspuns:

Haharolling on the floorce chestie sa te ingrasi la fund
nu stiu daca merge sa te ingrasi nu ma la fund