| Dsmss a întrebat:

As vrea si eu sa ma ingras (am 15 ani, 1.65 si 48 de kg ), as vrea sa ajung la 50-52. Vreau sa va intreb daca stiti ceva care m-ar putea ajuta, ceva sigur si sanatos (as vrea mai mult sa pun pe picioare ), insa nu vreau sa ma ingras cu mancare de tip fast-food si sa am in schimb o tona de celulita...as vrea sa ma ingras "frumos" laughing. Va multumesc! Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| DeEAஐ a răspuns:

Eu iti recomand produsele din gama aloe vera! functioneaza!:)sigur;)un gel de baut foare gustos si sanatos! http://www.flpaloevera.ro/catalog/bauturi-aloe-vera/aloe-vera-gel.html