| lalalaforyou a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de ingrasat care da roade? Dar in
afara de mancare fast food si chestii de genu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Cu ce m-am ingrasat eu:spirulina(2 capsule dupa fiecare masa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o lingurita de miere de albine in fiecare dimineata. Asta, in afara de tratament cu vitamine, pe care nu-l recomand.

| JASMYNA88 a răspuns:

Aa...multe proteine, adica mancare ce coontine proteine si fibre. ma gandesc ca vrei sa ingrasi frumos, nu sa ajungi sa ai celulita cu duima si sa iti fie pielea atarnata. cauta pe internet, vei gasi multe diete de ingrasat sanatos. bafta

| AndreiAndreiP a răspuns:

Mananci orice de 3 ori pe zi dar mult

| raluk6 a răspuns:

In afara de mancare nu stiu cu ce te-ai putea ingrasalaughing)))))cu apa si aer sigur nulaughing)