| jupinu2011 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras si eu? eu fumez si cred ca de la asta nu pot sa ma ingrasa oare e adevarat? vreau sa ma ingras

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DefulChitros a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mananca banani si bea lapte dar nu in exces, nu este o metota garantata acici actioneaza mai multi facto ca de exemplu metabolismul.
Nu neaparat ca fumez nu te inrasi te exemlu sora mea nu fumeaza mananca aproape numai dulce si Fast Food la orce ora si nu se ingrasa.