| d3utzsa a întrebat:

painea ingrasa? adica daca as manca mai multa paine m-as putea ingrasa? k vreau sa ma ingras dar nu potsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Iti spun eu reteta mea de ingrasare:eu iau cate 2 capsule de spirulina dupa fiecare masa, te ajuta sa asimilezi tot ce mananci si te dezvolta, iti face pofta de mancare

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Da,painea ingrasa, in special cea alba.

Răspuns utilizator avertizat
| RozyRozyRozy a răspuns:

Mananca: paine, ciocolata, fasfood.uri, si dormi dupa ce manaci. somnul dupa o masa copioasa ingrasa!
bafta!
funda? puppy dog eyes

| mayweather01 a răspuns:

Normal ca painea ingrasa. daca vrei sa te ingrasi mananc alimente care contin grasimi: ciocolata, carne, shaorma, hamburger, in general dulciuri! sper ca te-am ajutathappy si nu uita: mananca mult (orice ar fi)!

| SweetCristina a răspuns:

Da,painea ingrasa tot ce mananci si cu paine la fiecare masa.Du-te la farmacie si cumparati vitamine pentru pofta de mancare si iei cum iti recomanda!

| jpg98 a răspuns:

Si eu am "problema" asta cu ingrasatul, dar pe oricine intrebam imi spunea sa mananc putin si des... eventual sendvisuri pe parcursul zilei...

sper ca e-am ajutat! mult noroc!

| PiticaLuii008 a răspuns:

Bună,da pâinea îngraşă. Dar dacă nu poţii să te îngraşii aii putea încerca să mânâncii multe dulciurii... sau muuuultă mâncare de la fast-food.
Cuplăcere! :*

| ralukaramona a răspuns:

Depinde de cantitate.Dar sa stii ca painea
alba ingrasa putin.