| Andrei20 a întrebat:

Daca fumez si vreau sa ma ingras, dauneaza?

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fumatul sigur dauneaza! Iti spun din experienta!

| smilerz19 a răspuns:

Da, pentru ca fumatul scade pofta de mancare.
Daca esti fumator inrait, lasa-te. Asa o sa te ingrasi.

| rosto a răspuns:

Nu stiu, eu de doua saptamani nu am mai fumat tigari, am slabit vizibil, dar nu stiu care ar fi motivul. totusi, incearca sa te lasi de tigari, e mult mai bine happy

| patydays a răspuns:

Foarte mai bine ramai asa! Daca vrei tu sa o faci bine dar eu in locul tau nici nu as pune o interbeare de genul asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa arzi banii asa? ii poti pune gramada si sa le dai foc.simplu.eu am lasat obiceiul asta prost, si am inceput sa mananc dulciuri.cand am inceput sa am probleme din cauza lor, am dat-o pe fructe.de atunci nu mai am nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 10 ron un pachet de tigari.stii cate salate de fructe pot manca de banii astia? si cu frisca, si cu rom si cu ce vreau eu sa mai pun? si ma simt si mai destept, si mai sanatos si superior unui fumator.

| WickedBoy a răspuns:

E 10 lei un pachet de tigari! Cu banii aia iti cumperi 5 ciocolate!laughing.

Da, sunt dependent de zahar.Mult.Nu stiu de cethinking

| alexa_4370 a răspuns:

Normal

| Tzutzea a răspuns:

Stai linistit si fumeaza, doar sa mananci mult. Si daca chiar vrei sa te ingrasi, inainte de somn mai baga ceva in tine. Succes

| EuAlaEu a răspuns:

Poate sa dauneze/sa nu dauneze...in functie de organismul tau si de cate pachete consumi