| NobodyCanSeeMe a întrebat:

Daca mananc dimineata la amiaza si seara doar un mar slabesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei slabi cu 2 mere pe zi, dar nu sanatos!
Poti manaca vegetale crude pe saturate, de evitat fructele dulci, acceptabile sunt merele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Infometarea nu e solutia pentru a slabi

| b4stefa a răspuns:

Cu siguranta! o sa slabesti atat de tare incat o sa dai in leucemie, Doamne fereste!
merele se digera inca din cavitatea bucala, nu contituie o sursa atat de mare de energie, ca sa-ti ajute corpul sa functioneze normal.Ai nevoie si de alte vitamine, proteine bla bla
orice exces e daunator.
daca vrei sa slabesti nu incerca sa te infometezi.Nu o sa reusesti decat sa-ti faci si mai mult rau.In schimb, incearca apa cu lamaie, miscare si un somn bun!