| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum e sa ai COVID? Care sunt simptomele la început și sau pe parcursul bolii? Nu răspundeți în gluma. Vorbesc foarte serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De 4 luni apar aceste informatii in toate mediile. Chiar mai sunt oameni la care nu a ajuns

| Catrice a răspuns (pentru suntserios):

Omu' vrea relatări de la fata locului... aaa marturii de la martori sau cum era aia, ce nu înțelegi. Ca orice boala, din 10 simptome, la unii oameni se manifesta 3 sau 5 sau 7 sau toate 10.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Unii sunt asimptomatici. Alții au simptome ușoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tusesti putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că gripa noastră numai că cu alta denumire și mai contagioasă

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca * daca ai probleme cronice de ex diabet sau
Bronhopneumopatia cronica obstructiva (BPOC) poate fi fatal bineînțeles dacă și imunitatea e scăzută. După cum am spus daca ai imunitatea scăzută și boli cronice îți poate pune viața în pericol. Simptomele de regula nu sunt așa grave. Dai un search și o să vezi google it.