| SkivoRo000 a întrebat:

Cum elimin toxinele din stomac, ficat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Printr-un regim alimentar sever pentru urmatoarele 14-30 de zile.
Se mananca doar: legume si fructe crude sau fierte ori coapte si se bea ceai de plante (ceai de patlagina, sunatoare sau musetel) si apa plata.
NU se mananca: nimic prajit, gras, procesat, salamuri, carnati, afumaturi, paine, paste, dulciuri, sucuri si alcool.
Dupa detoxificare, revenirea la regimul normal de viata si mancare se face treptat, introducand la cateva zile un alt produs nou.

| alina2k18 a răspuns:

Te duci la spital la sectia toxicologie, medicul iti va administra tratament din moment ce ai o intoxicatie in corpwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Nume6 a răspuns:

Desigur există probiotice la farmacie sau remedii naturale la plafar. Te duci la farmacie si ceri probiotice se dau fara reteta sau la plafar ceri un remediu natural pentru problema ta.

| fanaarmy a răspuns:

Buna! Iti recomand sucurile naturiste (se gasesc pe net retete care ajuta) si incearca sa ti regim 2-3 zile.