| SmoKeD a întrebat:

Sal TPU.Eu fac odata la 2 zile abdomene cu picioarele intinse si pun niste perne pe ele ca sa nu le ridiclaughing si as vrea si altfel de exercitii in special pentru cele doua patratele de jos de tot pentru ca alea sunt mai mic. Fundoi

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ridicari de picioare. Din atarnat ( cele mai eficiente), dar poti si stand pe spate.
Stand pe spate ridici picioarele cu genunchii putin indoiti si apoi cobori FARA sa atingi podeaua si ridici din nou. Din atarnat, ridici cu genunchii putin indoiti si cobori FARA sa ajungi in pozitia initiala, tine abdomenul incordat tot timpul.

| DieselX a răspuns:

Pai in primul rand ca sa ai patratelewinking trebuie sa ai o serie zilnica de abdomene pe care trebuie sa le faciwinking si sa mai faci bricege ca sunt foarte bunewinking eu asa am facut si am rezultate bune altele mai sunt cu picioarele ghemuit si le faci scurte ca daca le faci lungi dupa un timp ti se va forma abdomenul DAR cand vei sta jos pe un scaun fara tricou ti se va parea ca ai burta pentru ca se lungesc muschi fale scurte abdomenele de orice fel ar fi elewinking scucceswinking funda?