| TheHobbitHere a întrebat:

Cum fac sa nu mai doară injectiile cu ampicilina in posterior? Mi-e frica de ele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

Transformati frica in ras... laughing
Eu asa faceam cand eram mic T_T si cand am terminat a-8
Nu stiu de multi poate sa faca asta dar na.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

La ce prostie ai putut sa dai funda... laughing Daca stai relaxata, injectiile nu dor, sa stii de la mine.