| Mariuss32 a întrebat:

Cum fac să nu mai transpir în palme? Cam transpir în palme când țin o fată de mână și nu am emoții.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca o tii 5 ore de mana!

| express11 a răspuns:

Las-o ca nu fuge, si daca este sa fuga...n-o mai prinzi.pa.

| Comin_Natzia_Lui_1990 a răspuns:

Sa transpiri prin palme? Cred ca fetele vin cu umbrela la tine laughing)

| Mariuss32 explică (pentru Comin_Natzia_Lui_1990):

Nu transpir tare, doar puțin sunt umed.

| eliminator a răspuns (pentru Mariuss32):

Si eu mai patesc cate o data... nu cred ca e ceva de care sa te ingrijorezi...

| Anna2282 a răspuns:

Inainte s-o ti asigurate ca mana e uscata si tine-o pentru timp scurt cat sa nu apuci sa transpiri. P.S. da-te cu crema de maini sau cu antiperspirant... poate ajuta big grin

| Deliamusic a răspuns:

Din pacate nu ai ce sa faci. Si eu sunt la fel... Oricum, pentru fata care te va iubi cu adevarata nu va conta acest lucru.