| NoahKaan a întrebat:

Transpir foarte mult in palme... ce sa fac...nu ma pot tine de mana cu nici o fata in modul asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pudra de talc sau Perspirex. Transpiblock are un singur ingredient cu rol in reducerea transpiratiei si a mirosului neplacut, Perspirex contine 2 ingrediente care ajuta in acest scop. Poti sa le incerci pe ambele ca sa vezi ce ti se potriveste mai bine. Cere si parerea unui medic.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De mina nu, dar gindeste-te ca ai tot timpul lubrifiant la indemina! happy

| ionutflorin123 a răspuns:

Esti gras

| NoahKaan explică (pentru ionutflorin123):

Da sunt, la 58kg

| ionutflorin123 a răspuns (pentru NoahKaan):

Ce inaltime ai cat la suta ai masa cororala

| ionutflorin123 a răspuns (pentru ionutflorin123):

*grasime corporala scuze))

| EternalTsukuyomi a răspuns:

Ba poti.
Exista chestii gen TranspiBlock, pentru transpirat excesiv.