| Ionutalsescea a întrebat:

Ajutor. Cum să fac să mă țin de mana cu o fata daca eu transpir mult in palme? ...Imi distruge viata transpiratia asta din palme.Ce sa fac? Ajutor.Cum pot sta cu o fata in ritmul asta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu o tii de mana si zici motivul. Cand o calaresti nu te grabi poate transpiri si asa apoi cine stie ce iese

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă să te dai cu deodorant spray pe palme înainte să ieși din casă, vezi dacă te ajută. Și când o ții ține-o mai mult de degete mai lejer, n-o ține foarte strâns că atunci e normal să și transpire

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu trebuie sa va tineti de mana toata perioada cat sunteti impreuna.
Ii spui ca e cald afara si iti transpira mana, e scuza buna si te va intelege.

| claudiad a răspuns:

De ce o vezi ca pe o problema asa grava? Nu te vei face cu nimic de ras daca o ti de mana si transpiri in palme, pana la urma e canicula afara, probabil si ea transpira la fel ca tine. E posibil sa transpiri asa si de emotii la primele intalniri, in perioada cand ai fluturasi in stomac cand esti cu ea. Va trece crede-ma. Dupa ceva timp nu vei mai avea problema asta. Si chiar daca sa zicem ca o ti de mana si transpiri rau de tot, asta e, razi pe tema asta, zici ca asta-i problema ta si aia e. O fata care te place cu adevarat nu se va desparti niciodata de tine pentru asemenea motiv stupid.