| sopranaCadaverica a întrebat:

Cum ii pot spune prietenului sa nu mai geama, urle asa tare in timpul copularii? Geme mai tare ca mine, e deranjant cateodata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da nici nu mai stiam ce inseamna "copulare", a fost nevoie sa il caut pe DEX.
Pai cum as ii spui? Cu gura. Ii spui sa nu mai faca asta ca te deranjeaza.

| sopranaCadaverica explică (pentru DoarBogdan):

Nu vreau sa sune arogant, sa se supere

| nicu991 a răspuns:

Cea mai amuzanta intrebare pe ziua de azi.
Cred ca tipul a citit instructiunile gresit.

| sopranaCadaverica explică (pentru nicu991):

laughing eu inteleg ca sunt irezistibila, dar sa nu exagereze!

| Nemessys a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

De ce s ar supăra dacă i ai spune ceva ce te deranjează? Este perfect normal ca într o relație sa existe comunicare și partenerii sa își spună unul altuia ce ii deranjează încât problema sa fie rezolvata și nimeni sa nu mai deranjeze pe nimeni.

| dannyel86 a răspuns:

Conteaza foarte mult tonul pe care ii spui acel lucru. happy Fa-l sa inteleaga ca gemetele lui iti distrag atentia de la placerile pe care ti le ofera atunci cand faceti dragoste/sex.
Pe de alta parte, va trebui sa afli si ce rol au gemetele pentru el in timpul actului sexual. Poate il excita sau il motiveaza intr-un fel atunci cand te satisface.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Pai nu e arogant, pana la urma sunt lucruri intre voi doi. Trebuie sa va simtiti bine amandoi.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai ii spui, si ar trebui sa nu mai geama asa rolling on the floor

| mgtow a răspuns:

Uite asa. Mai nene las-o moale ca e tare, urla mai putin si incet sa fi mai sexos la sex

| Catrice a răspuns:

Ii pui căluș, easyhee hee

| franciscintaiul a răspuns:

Sfat: sunteti un cuplu. Un cuplu nu edoar iubit iubita, un cuplu e si o echipa. O comunicare eficenta este necesara chiar si cand vine vorba de relatii sexuale. Din pacate educatia deficitara romaneasca a pus sexualitatea in categoria subiectelor tabu chiar si in relatia de cuplu. Exemplu de exprimare a dorintelor sexuale: Alex, trebuie sa vorbim intre 4 ochi ca doi oameni maturi. Daca ne dorim o relatie de durata trebuie sa avem o comunicare cat mai eficienta. Vreau ca acum sa vorbim despre dorintele si nemultumirile in relatia sexuala.(mai intai il pui sa isi exprime dorintele si nemultumirile sexuale) Vreau sa iti spun ca nu imi place cand gemi in timpul sexului, asta ma inhiba. Nu spun ca sa te simti penibil pur si simplu nu o mai fa. Cam asa trebuie facut pe toate palierele relatiei. Si ignora imbecilitatile scrise de astia.

| Sofer a răspuns:

Nui femeie sa geamă asa tare

| troleibuz a răspuns:

Asta e o metoda de a anunta ca nu mai esti virgina?