| anonim_4396 a întrebat:

De ce ii spune prietenului lui lucruri urate despre mine si el se uita dupa mine?

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Din invidie cu siguranta, ai placi ca persoana si este invidios si rautacios.Fii atenta cu acel baiat.Bafta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poate ca el te iubeste dar vrea ca prietenii lui sa nu stie acest lucru.happy Parerea mea este ca trebuie sa vb cu el si sa-l intrebi daca el te place sau nu.winking

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este un invidios. Poate ca te place, dar nu-i place faptul ca tu nu-l placi pe el. Sau poate chiar te considera, dintr-un motiv sau altul nepotrivita pentru prietenul lui... Oricum nu ai precizat in ce relatie esti cu amandoi. Daca vrei sa te ajutam incearca sa dai mai multe amanunte.

| beba a răspuns:

Pentru ca nu stie cum sa se apropie de tine si asta e calea cea mai usoara.Cu siguranta te place insa prefera sa te tachineze(acum sper ca nu spune lucruri fosrte urate ca atunci e alta treaba). Nu are curaj sa faca pas dar nici nu isi poate lua ochii de la tine!

| lilia_2632 a răspuns:

Este un birfitor, nu mai comunica cu ei... spune pa.pa...ratatilor...

| cristina_6456 a răspuns:

Pentru ca te place si este invidios, gelos ar vrea sa fii cu el poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca e un las. Ignora-l!

| riluri a răspuns:

Este frustrat? Sau spune lucrurile acelea doar ca sa ii dea de inteles amicului ca "nu te place". Vorbeste cu el si afla mai multe.

| ema35 a răspuns:

Este un las! Deci ignora-l!