| alexa21dany a întrebat:

Cum imi pot afla si eu grupa mea de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Doar prin analize medicale
nu este neaparat sa fie la fel cu cea a parintilor
poate fi asemanatoare cu cea a vecinului sau postasului big grin

| Oana92 a răspuns:

Prin analize medicale

| DiamantulAuriu a răspuns:

Du-te la un laborator de analize

| EdwardTeach a răspuns:

Du-te la un laborator de analize, o să-ţi facă doar o înţepătură mică în deget.

| accescrang a răspuns:

Unele intrebari te lasa mut de uimire!

| AAnka a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa faci analize... Nu sunt 100% sigura. Nu ma pricep foarte bine...hee hee

| alexa21dany explică (pentru AAnka):

Ca am auzit ca daca stii grupele parintilor ti.o poti afla si pe a ta dar nu stiucum. daca iti faci analizele e si normal ca iti poti afla grupa de sange.