| ANONIM12737 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca am o boala congenitala (Cardiaca)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Iti faci un consult cardiologic

| Violleta2022 a răspuns:

Cu o consultatie la cardiolog si investigatii medicale se poate afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la cardiolog? Aritmiile se vad si la un aparat de tensiune. Sau la un ekg. Altele sunt mai greu de vazut de ex hipertrofia se vede la rmn